BÜSZKESÉGEINK!!!
Hajrá Dominik!
Gratulálunk!
Szántó Dominik az OTP Bank Bozsik Egyesületi program Bozsik fesztiválján U7 korosztályban kiemelkedő teljesítményéért elismerő oklevélben részesült!

"A LEGJOBB JÁTÉKOS!!!"

Gratulálunk Domi!!!

ADVENTI SZAVALÓVERSENY - József Attila Általános Iskola és AMI, Berettyóújfalu

NAGY ZSOMBOR

ARANY MINŐSÍTÉS
SZÁNTÓ DOMINIK

ARANY MINŐSÍTÉS
NAGY ZORKA

EZÜST MINŐSÍTÉS
A Fekete Borbála Általános Iskola "Bihari táj szépségei" címmel rajzpályázatot hirdetett tankerületi szinten, melyen eredményesen vettünk részt a 3-6 éves korosztályban. I. hely - Gyöngyösi Szilárd Leonárdó
II. hely- Nagy Boglárka
III. hely- Weitert Norina.

RAJZVERSENY 2022. május 26.

A Bihari Szociális Szolgáltató Központ rajzpályázatán vettünk részt "Milyen világban szeretnék élni" kategóriában.

Óvodai korcsoport - Nagy Boglárka I. helyezés

Borók laura

WEITERT NORINA

BKV - RAJZPÁLYÁZAT

SZILÁGYI BLANKA a Gördülő játszóház BKV rajzpályázatán vett részt, ahol kiemelkedő eredményeket ért el:
- KÖZÖNSÉG DÍJ kategória - I. helyezett

- "UNOKÁINK IS FOGJÁK LÁTNI - HOGYAN KÖZLEKEDÜNK 100 ÉV MÚLVA" kategória - III. helyezett

Nagyon sok szeretettel gratulálunk, és nagyon büszkék vagyunk Rád, hogy ez a csodás rajzod egy BKV buszjárat oldalát fogja színesíteni!!!

MESEVILÁG VERSMONDÓI!

Tavasz - virágok - állatok témakörben a Költészet napjára meghirdetett versmondó délelőttünk ügyes kis szereplői!
Szeretettel gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő szülőknek!
NAGY NOEL

GARABUCZI BOTOND

SZILÁGYI CECILIA SZILÁGYI ANDOR

ARANY PAGONY DÍJ Micimackó csoport
DEMETER ZOÉ

ARANY PAGONY DÍJ Napraforgó csoport

ADVENTI SZAVALÓVERSENY - 2020.

A hagyományoknak megfelelően ebben az évben is megrendezésre került a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI-ben az Adventi hetek programsorozatain belül az Adventi Szavalóverseny. A Mesevilág Óvoda három kicsi versmondója nagyon szép eredményt ért el!!!!
Büszkék vagyunk Rátok!!!

2019.05.16
 "Rajzoltak a Földért"

1. hely: Balázsi Lotti
2. hely: Kerekes Viktória
3. hely: Bachsitz Panna
A díjátadáson fellépő mesemondónk: Szilágyi Blanka
Gratulálunk, büszkék vagyunk rátok!

2018. 04. 18. „Hímzett kötény, kiscsizma"

A "Hímzett kötény, kiscsizma" néptánc versenyen  ezüst minősítést kapott a néptánc csoportunk! Gratulálunk!

2018. 03. 07. Népdal- és mesemondó verseny

A Berettyóújfalui  Rákóczi Ferenc Általános Iskolában Népdal- és mesemondó verseny volt, ahol az óvodásaink is részt vettek. Gratulálunk a kis büszkeségeinknek:
Szilágyi Gergő
Kiss Blanka
Góz Viktória
Fehér Béla
Nagy Nóra

2017.12.12. Adventi szavalóverseny

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola Adventi szavalóversenyén részt vett két kis óvodásunk.
Fehér Béla 1. helyezést, Nagy Nóra 2. helyezést ért el! Gratulálunk!
himzett koteny

2016.04.28. "Hímzett kötény, kiscsizma..."

A „Hímzett kötény kiscsizma” néptánc versenyen a néptánc csoportunk arany minősítést kapott! Gratulálunk!