PÁLYÁZATAINK

"Hetedhét kalandok a világhálón"

Örömmel értesültünk, hogy óvodánkat a Nemzeti Tehetség Program által meghirdetett, „A hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatása” című kiírásnak megfelelően, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő 1.200.000 ft vissza nem térítendő támogatásban részesítette.
A pályázati azonosító: NTP-OTKP-20-0046
Projekt címe: Hetedhét kalandok a világhálón
Projekt kezdete: 2020.07.01.
Projekt vége: 2021.06.30.

A pályázatban vállalt program: A pályázati kiírásnak megfelelően, az óvodai tehetségígéretek pozitívumait, erősségeit kiemelő programot szeretnénk megvalósítani projekt szinten, mely a Gardner-féle csoportosítás három tehetségterületét érinti. A  táncműhely, a mese- és drámaműhely, és a vizuális műhely,  3X30 órás, 60 perces műhelymunka keretében működne , törekedve a komplexitásra, kiegészítve egy-egy lazító programmal. A programba fejlődést segítő IKT-eszközöket és digitális fejlesztő programokat szeretnénk beépíteni.
A megvalósulás helye:  Szentpéterszeg Mesevilág Óvoda